HAKKIMIZDA

Koku hayal dünyamızın süsüydü hep. Ruhların inceliğini, hislerin enginliğini ifade etti asırlarca. Ve bize de ilham kaynağı oldu. Serüvenimiz milenyumun arefesinde, 1999 yılında başladı. Önce amatör ve belki de derme çatma bir fizibilite ile sektörün tahlilini yaptık. Güçlü yanları, zayıf yönleri, fırsatları ve tehditleri tespit ettik. Ardından birkaç çeşit esans ve 1-2 şişe modeliyle toptan satışa girdik. İstanbul Tahtakale’de bir elin parmağı kadar müşterimiz vardı. Mutluyduk, zira hem “koku” gibi sıra dışı bir işle meşguldük hem de hayallerimizdeki ticareti yapıyorduk. Zaman geçtikçe kendimizi sürekli yeniledik. Sektörü ve teknolojiyi her an, çok yakından takip ettik. Bu gelişimimizi, hayal dünyamızın parmak uçları olan ürünlerimize yansıttık. Parfüm kullanım alışkanlığını radikal bir fikirle değiştirmeye niyetlenip, kokuyu ceplere, çantalara sığdırdık. Kendi hayallerimizi, müşterilerimizin beklentileriyle sentezleyip, “kokuya farklı bir bakış açısı” kazandırdık.

 

Ve bugün… “Koku aşkına” çıktığımız bu yolda, 3-5 müşteri ile başlayan hikayemiz, şimdilerde tüm Türkiye’yi saran bir müşteri mozaiğine dönüştü ve firmamız uluslar arası pazarda ülkemizi gururla temsil eden bir Türk Markası olma yolunda adım atmaya başladı..

 

Hayallerimize, hayalleriyle eşlik eden tüm “koku âşıklarına” sonsuz teşekkürler.

DEĞERLERİMİZ
  • Hayal edilebilen her şeyin yapılabileceğine inanmak.
  • Alanında uzman kişi ve kuruluşlarla çalışmak.
  • Mevcutla yetinmeyip, sürekli iyileşme ve gelişmenin peşinde olmak.
  • Teknolojiyi etkin kullanmak.
  • Tüm ilişkilerimizde adil ve dürüst davranmak.
  • Sürekli müşteri memnuniyetini esas almak.
  • Tüm faaliyetlerimizi kanuni ve etik kurallara uygun yürütmek.
  • Mütevazı ve hoşgörülü olmak.
  • Esnek, durumsal ve hızlı davranabilmek.
HİZMET ANLAYIŞIMIZ

BUHARA ESANS’ta “yüksek kalite standartlarında ürün” ve “sürekli müşteri memnuniyeti”, hizmet anlayışımızın temel felsefesini oluşturur. Daimi bir yenilik anlayışı, alanında uzman kadro ve etkili fiyat politikası sayesinde hem kalite standardizasyonu hem de müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kokuya getirdiğimiz farklı bakış açısıyla hem Türkiye’de pazar payımızı arttırmak hem de uluslararası kozmetik piyasasında ülkemizi temsil eden örnek bir kuruluş haline gelmek.

MİSYONUMUZ

“Koku değişecek” inancımızdan hareketle insanların hayal dünyasını yansıtacak kokular tasarlayıp, parfüm kullanımına yepyeni bakış açıları kazandırmak.

| Tüm hakları saklıdır Copyright 2019 ©