Menu
Your Cart

Almond & Cherry

ALMOND & CHERRY  ODA KOKUSU


Deniz notalarının insanda uyandırdığı o serin, hafif tuzlu ve rüzgarını da içinde barındıran etkisi aquatik kokuların daima çok beğenilmesine yol açıyor. 120 ml Almond & Cherry Oda Kokusu, deniz notalarının yanında, greyfurt ve yasemin notaları da içeriyor. Sıcak iklimlerin, esintili kıyıların meltemini mekanlarınıza taşıyor. Ahşap notaları ise bu parfüm kalitesindeki oda ve kumaş kokusuna çok derinlikli ve sağlam bir altyapı sunuyor.


KOKU KULLANIMI


Evinizde, ofis ortamınızda hoş ve güzel koku yayan, dekoratif bir üründür. Özel hazırlanmış esansiyel yağ karışımını, içinde bulunan çubuklar kokuyu emerek yayar. Bambu çubukları iki günde bir çevirmek sureti ile  dilediğiniz ortamları rahatlıkla kokulandırabilirsiniz. Bambu Oda Kokuları ortalama 8 hafta bulunduğu ortama koku vermektedir.

Özel tasarım kutulu ambalajı,  4  adet koku yayılımı için çubuk, 120 ml'lik özel şişesi içerisinde 1 adet oda kokusundan oluşur.


KULLANIM TALİMATIÜrünü kutudan çıkardıktan sonra siyah başlığı çevirerek tıpayı çıkartınız. Kutunun içinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirin ve çubukların kokuyu emmesi için ve tüm ortama yayılması için on iki saat süre verin. Çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz. Ortamda istediğiniz koku seviyesini üründen çubuk azaltarak veya artırarak gerçekleştirebilirsiniz. Çubukları yakmayınız. Açıldıktan sonra tıpayı tekrar takmayınız. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat ediniz.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.